O NÁS

Jsme značka BATOHIRO, kterou založil Jakub Beneš v roce 2019 v Praze s vizí přinést na trh etickou a udržitelnou alternativu v módním průmyslu. Naše cesta začala s výrobou batohů, které jsou ideální jak pro cestování, tak pro každodenní používání ve městě.
 
V roce 2023 se k nám přidal Slávek Furman, který rozpoznal obrovský potenciál naší značky a společně jsme se pustili do rozvíjení našeho podnikání s novým elánem. Naše produkty, šité ručně v malých dílnách po celé České republice, používají materiály z Evropské unie, což nám umožňuje garantovat vysokou kvalitu a etický přístup. Nabízíme nejen batohy, ale i ledvinky, trička s originálními designy od českých umělců a plánujeme rozšířit naši nabídku o další produkty. S otevřením naší první kamenné prodejny v Praze v roce 2023 jsme učinili další krok k tomu, aby se naše značka stala symbolem kvality a inovace v českém designu.
 
V prodejně na Husinecké 17 najdete nejen naše produkty, ale i pečlivě vybrané ručně vyráběné svíčky ze Slovenska a stylové japonské hrníčky a doplňky.
  
Děkujeme za vaši přízeň a podporu. 
 
Příjemný nákup vám přeje celý tým BATOHIRO
 
IMG_8201

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz