Ledvinka jako šikovný pomocník na cesty

Pokud rádi a často cestujete nebo sportujete, určitě se neobejdete bez kvalitního sportovního či cestovního batohu, který doplní šikovná ledvinka. Tento malý doplněk nabízí celou řadu neocenitelných benefitů. Rozhodně byste si jednu měli, do svého šatníku, pořídit. Dá se nosit zkřížená, přes hruď, přes rameno nebo kolem pasu. Díky nastavitelnému popruhu si ji snadno přizpůsobíte svým potřebám.

 

Výhody, které ledvinka poskytuje

Je to praktický pomocník, který umožňuje mít, během výletů nebo sportovních aktivit, všechny důležité maličkosti, při sobě. Nemusíte nosit nic po kapsách. Do ledvinky uložíte telefon, peníze, doklady i klíče. Máte tak všechny osobní věci vždy pod dohledem. Je vhodná i na cesty, neboť ji můžete snadno uložit i do malého zavazadla.

Díky ledvince budete mít dostatek volnosti pro pohyb. Máte volné ruce a můžete se tak věnovat sportovním aktivitám nebo třeba procházce přírodou nebo po městě.

Ledvinka je však také stylový doplněk, který může oživit i jinak neutrální outfit. Je vhodná nejen jako doplněk na výlety nebo sportovní aktivity, ale také na vycházku třeba po městě nebo na setkání s přáteli.

 

Tip pro vás – ledvinka Duna

Přemýšlíte-li, že byste si pořídili ledvinku pro sebe, své rodinné příslušníky nebo přátele, pak přinášíme inspiraci v podobě ledvinky Duna. Ta je nejen navržena, ale i vyrobena, v ČR. Je navržená tak, aby byla lehká. Pro její výrobu byl použitý nepromokavý materiál. Vše důležité můžete uložit do jedné ze dvou hlavních kapes. Ty jsou, pro větší bezpečnost, opatřené zipem. Uvnitř kapes je pak ještě další rozdělení. Šikovnými doplňky jsou pak nastavitelný popruh a poutko určené pro zavěšení klíčů. Dlouhou životnost zaručuje její kvalitní zpracování. Bude se líbit i vyznavačům minimalismu, neboť je vyrobená ve velmi jednoduchém stylu.

 

29

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz