Jaké pouzdro vybrat pro váš notebook

Jaké pouzdro vybrat pro váš  notebook

Pořídili jste si notebook, se kterým občas potřebujete cestovat a přemýšlíte nad tím, jak jej ochránit, neboť obyčejný batoh nebo kabelka dostatečnou ochranu proti poškození nenabízejí? Pak je čas pořídit si ochranné a specializované pouzdro či obal. Ty poskytnou nejen ochranu, ale dodají i styl. Mezi takové patří ručně vyráběné pouzdro AKO.

Ultratenké pouzdro AKO

AKO je značka, která se proslavila nejen svými kvalitními materiály, ale také dokonalým zpracováním. Pouzdra vyrábí ručně, na našem území.

Pouzdro obsahuje vnitřní podšívku, která je vyrobená z velmi příjemného materiálu. Díky tomu se váš počítač neodře. Uvnitř naleznete ještě jednu kapsu, která je určená na příslušenství. Případné dokumenty uložíte do zadní kapsy.

Pouzdro je opatřené 360º rámečkem, který absorbuje každodenní otřesy a pády. Ty způsobuje jeho přenášení. Unikátní konstrukci doplňuje pružný plastový rámeček opatřený pevným uzavíráním. Součástí je vnější látkový povrch s podélným prošíváním. Vnitřek je vyrobený ze semiše, který chrání proti poškrábání.

Pouzdro je určené pro MacBooky a další počítače 13“ a 15“.

Tento elegantní model, který chrání váš notebook, si můžete pořídit v jedné z pěti barev - Dark Star, Star Light, Red, Berlin Wood nebo Cloud Sky.  

V ručně vyráběném modelu se snoubí design s jeho jedinečností. Uvítáte i jeho dlouhou životnost. Pouzdro ladí s batohy HARUKO a je vyrobeno přímo pro ně.

Vylaďte pouzdro s batohem

Batohy jsou určené jak pro pobyt v přírodě, tak i pro pohyb po městě. Jsou odolné a to i vůči vodě. Jsou ideální volbou pro každodenní používání, dokonale lehké a mají originální design. Nabízejí několik různých kapes a přihrádek, mezi jinými i tu na notebooky s pouzdrem. Tato kapsa je polstrovaná a poskytuje tak vašemu notebooku dokonalou ochranu. 

Volit můžete kousek z několika různých barevných variant.Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz