Budiž světlo!

Buďte bezpečně vidět v silničním provozu. Ochraňte sebe i své blízké

Bezpečnost pohybu v silničním provozu je velice důležitá. O to více, pohybujete-li se v něm za snížené viditelnosti nebo dokonce za tmy. Abyste byli v bezpečí, musíte být pro řidiče vidět na dostatečnou vzdálenost. Jinak nemají šanci zpomalit, zastavit nebo se vám vyhnout.

Aby mohl řidič zastavit, potřebuje k tomu dostatečnou vzdálenost, neboť se po silnici pohybuje velkou rychlostí. Než řidič vůbec začne reagovat a brzdit, uběhnout asi dvě vteřiny, za které urazí poměrně dlouhou dráhu. Budete-li tedy vidět na dostatečnou vzdálenost, poskytnete řidiči i dostatek času na to, aby zpomalil a vyhnul se vám. 

Na tom, aby jste byli dostatečně vidět není nic těžkého. Opatřete svoje oblečené světlem ECLIPSE nebo LightStick. Budete tak vidět na dostatečnou vzdálenost a podpoříte svoji bezpečnost.

Světlo ECLIPSE

Jedná se o nabíjecí, výkonnou a snadno nositelnou sponu Eclipse. Snadno ji připevníte na jakoukoli část oblečení, na batoh, kabelku či čepici. Umožňuje to jednoduchý klip. Spona nabízí šest různých světelných režimů v červené a bílé LED diodě. Dobíjí se přes Micro-USB a plně nabitá baterie má výdrž až 60 hodin. Kromě toho má přijatelnou velikost a nikde vám nebude překážet. Navíc je voděodolné. Lze jej tedy nosit i během nepříznivého počasí.

Světlo LightStick

Jedná se o bezpečnostní světlo, díky kterému budete při pohybu v silničním provozu nepřehlédnutelní. Poskytuje tři světelné režimy. Dobijete jej velmi snadno a to pomocí Micro-USB. Baterie vydrží v provozu až 13 hodin. Oproti běžným odrazkám je LightStick vidět i bez externího zdroje světla. Velmi snadno jej připevníte na zip bundy, batohu, ledvinky, tašky nebo třeba na psí obojek. Světlo je voděodolné a příjemná je i jeho velikost.

Nepodceňuje svoji bezpečnost a buďte vidět za každých okolností.Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz