Batohy pro každou příležitost

Batohy pro každou příležitost 

Někdy se může i menší kabelka nebo taška pronést. Potřebujete-li mít u sebe více věcí, je vhodnou volbou batoh. Tytam jsou doby, kdy byl vnímán pouze jako kousek určený pro volnočasové aktivity, ke sportovnímu outfitu. Dnešní batohy již dávno nejsou určené pouze do přírody nebo do školy. V obchodech či e-shopech si můžete pořídit stylové kousky, které se stávají, pomalu, ale jistě, módními hity.

Jaké výhody nabízejí batohy oproti kabelkám či taškám?

Batohy mají celou řadu výhod, kromě originálního designu je to fakt, že budete mít stále volné ruce. Tuto skutečnost oceníte jak při cestování, tak i na pochůzkách. Batoh je ideální volbou pro všechny, kdo jsou neustále v pohybu.

Také oceníte úlevu pro ramena i záda. Tím, že nosíte kabelku nebo tašku přes rameno, přetěžujete pouze jednu polovinu těla. Batoh rozloží váhu nošených předmětů na celá záda a na ramena rovnoměrně. Tím eliminujete problémy s bolavými zády nebo rameny.

V batohu mnohdy unesete daleko víc věcí, než v tašce nebo kabelce. Má univerzální využití. Lze jej nosit jak v přírodě, tak i ve městě. Můžete jej použít i na potřebnosti do práce nebo třeba na pracovní schůzku. To zajisté oceníte i přihrádku určenou pro notebook.

Batohy pro každý den – tip pro vás

Šikovným pomocníkem jsou batohy HARUKO. Tento typ batohů je velmi odolný, odolá i vodě a je vhodný jak na cestování, tak i třeba do školy nebo na běžné nošení. Je velmi lehký. Jedná se o kousky, které se vyrábějí ručně, u nás v ČR. Jeho majitel jistě ocení i fakt, že dobře drží tvar. Je navržený tak, aby se na zádech hezky nosil a i jeho velikost je tak akorát. Není ani malý, ale ani příliš velký. Vnitřní část ukrývá několik různě velikých kapes, do kterých uložíte vše potřebné. Pamatováno je i na notebook, pro který je vyčleněná speciální vnitřní přihrádka.

10

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz