BATOHIRO NOVINKY

1. DYZAJN MARKET

Letos se koná další roční letního Dyzajn Marketu, kde se sejdou dyzajnéři a návrháři z Česka a představí tam (v malých stáncích) své produkty. Rozhodli jsme se to zkusit i my a tak jsme se přihlásili. Po nějaké době nás z Dyzajn marketu kontaktovali a byli jsme přijati! Letošní letní Dyzajn,
se koná 31.7. - 1.8.2021 v Praze na Výstavišti Holešovice. 

Tímto vás srdečně zveme a doufáme, že se za námi přijdete podívat. Představíme tam všechny aktuální produkty české výroby a předvedeme tam i nové, které jste ještě neviděli. 

Aktuálně plánujeme jak bude vypadat stánek a co do těch 2x2 m narveme. Moc místa to není ale zvládneme to. :) 

Moc se na vás těšíme! 
tak je to ofik-2

 

2. Nový produkt AKO

Nedávno jsme představili nový produkt a to obal na váš počítač AKO. Chceme dělat dále kvalitní batohy ale náš koncept jde dál. Proto vytváříme a dále budeme vytvářet i doplňky, které si můžete k batohů a hlavně do batohů dokoupit. PC obal AKO, je zatím ve dvou barvách. 

Image from iOS (4) 2

3. Nový WEB

Udělali jsme nový web. Doufáme, že se vám líbí a bude se lehce používat. Pokud byste měli jakékoliv nápady na zlepšení, určitě se nám napište na info@batohiro.cz

 

4. Express doprava po Praze

Jako poslední novinkou je naše Express doprava po Praze, kterou jsme zavedli nedávno. Spolupracujeme s e-shopem vygruntujeme-eshop.cz, který pro nás vaše objednávky bude zavážet po Praze. Objednávku dostanete v den objednání. Nejpozději však do 8 hodin večer. :) 

 

EXPRESS DOPRAVA PO PRAZE

  

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení