BATOHIRO NOVINKY

1. DYZAJN MARKET

Letos se koná další roční letního Dyzajn Marketu, kde se sejdou dyzajnéři a návrháři z Česka a představí tam (v malých stáncích) své produkty. Rozhodli jsme se to zkusit i my a tak jsme se přihlásili. Po nějaké době nás z Dyzajn marketu kontaktovali a byli jsme přijati! Letošní letní Dyzajn,
se koná 31.7. - 1.8.2021 v Praze na Výstavišti Holešovice. 

Tímto vás srdečně zveme a doufáme, že se za námi přijdete podívat. Představíme tam všechny aktuální produkty české výroby a předvedeme tam i nové, které jste ještě neviděli. 

Aktuálně plánujeme jak bude vypadat stánek a co do těch 2x2 m narveme. Moc místa to není ale zvládneme to. :) 

Moc se na vás těšíme! 
tak je to ofik-2

 

2. Nový produkt AKO

Nedávno jsme představili nový produkt a to obal na váš počítač AKO. Chceme dělat dále kvalitní batohy ale náš koncept jde dál. Proto vytváříme a dále budeme vytvářet i doplňky, které si můžete k batohů a hlavně do batohů dokoupit. PC obal AKO, je zatím ve dvou barvách. 

Image from iOS (4) 2

3. Nový WEB

Udělali jsme nový web. Doufáme, že se vám líbí a bude se lehce používat. Pokud byste měli jakékoliv nápady na zlepšení, určitě se nám napište na info@batohiro.cz

 

4. Express doprava po Praze

Jako poslední novinkou je naše Express doprava po Praze, kterou jsme zavedli nedávno. Spolupracujeme s e-shopem vygruntujeme-eshop.cz, který pro nás vaše objednávky bude zavážet po Praze. Objednávku dostanete v den objednání. Nejpozději však do 8 hodin večer. :) 

 

EXPRESS DOPRAVA PO PRAZE

  

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz