Batohiro na Žižkově!

Je to tak. Otvíráme obchod na Žižkově!

Rádi bychom vám oznámili velkou NOVINKU - brzy pro vás otevřeme novou kamennou prodejnu a showroom! Naším cílem je neustále se rozvíjet a poskytovat ty nejlepší služby, a proto jsme se rozhodli rozšířit naši působnost o novou prodejnu, která bude sloužit jako další možnost, jak vám pomoci s výběrem toho správného produktu.

V naší nové prodejně si budete moci prohlédnout a vyzkoušet naše nejnovější produkty, přičemž vám budou k dispozici naši zkušení prodejci, kteří vám rádi poradí a pomohou s výběrem. Budeme mít pro vás připraveno široké spektrum produktů z naší nabídky, které si budete moci prohlédnout na vlastní oči a porovnat přímo na místě.

Chápeme, že v dnešní době máte mnoho možností, jak nakupovat, a proto jsme rádi, že můžeme nabídnout další možnost, jak vám usnadnit nákup a zároveň vám poskytnout zážitek z nakupování, který si budete pamatovat.

Sledujte naše sociální sítě, abyste se dozvěděli více informací o naší nové prodejně, včetně termínu otevření a dalších podrobností. Těšíme se na vaši návštěvu a doufáme, že naše nová prodejna bude místem, kde budete moci najít všechno, co potřebujete.

Tým Batohiro ❤️

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz