Batohiro Barvy

Barva RED

Všichni víme, že červená je vzrušující a energická barva na nošení. Je to však také jedna z nejobtížnějších barev na sladění. Haruko RED je tu, aby za vás toto dilema vyřešil tím, že nabízí snadný způsob nošení barvy, aniž byste se museli starat o to, co se k ní hodí. Řada Red je kolekce předmětů v červené barvě, takže se už nemusíte bát sladit nebo zkoušet různé outfity dohromady. Odvažte se!

9_1 

Barva DARK STAR

Jediná barva, která může reprezentovat temný vesmír, je černá. Je to barva plná tajemství a fascinace, barva tmy. HARUKO vytvořilo zcela novou barvu, Dark Star, která přichází s absolutní temnotou a hlubokou černou.

 

30

 

Barva BERLIN WOOD

Někdy potřebujete změnit prostředí, abyste inspirovali svůj osobitý styl. Proto jsme vytvořili barvu Berlin Wood. Chtěli jsme oslavit přírodní krásy a vývoj města Berlin a převést je do něčeho moderního, minimálního a nadčasového. Název barvy byl inspirován městem Berlin. Jeho název pochází ze slovanského názvu pro močály a bažiny – berlo. A přípojka „in“ znamenala „být vevnitř“. Takže Berlín, to je město, které leží v bažinách. 

 

31_1

 

Barva STAR LIGHT

Žlutá HARUKO je nová hvězda na obloze, která rozzáří svět svou jasnou, stylovou barvou.

Miliony barev na výběr, ale pouze jedna barva, se kterou budete zářit jasněji než hvězdy. Přijďte a nastartujte letos nový start se šplouchnutím žluté HARUKO!

 

14_1

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz